Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Rozmierka - Oferty wynajmu domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany Brożec

Brożec(Rozmierka + 26 km)

4 200 zł130 m² 32,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia połowa domu jednorodzinnego w miejscowości Brożec, ok 8 km od Krapkowice. Oferta najmu składa się z dwóch części. Dół to kawalerka, 30 m2 z łazienką i kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł170 m² 42,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia bardzo ładny dom w okolicach gliwickiej Radiostacji przy ul. Michałowskiego Dom zlokalizowany na 1000 metrowej działce w całości podpiwniczony z kotłownią i pralnią.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Prudnicka

Krapkowice(Rozmierka + 24 km)

4 500 zł240 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem inwestycyjnym - Krapkowice Powierzchnia domu: ok. 240 m Powierzchnia działki: 700 m Lokalizacja: krapkowice, ul. Prudnicka Atuty nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł200 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia dom powierzchni 200 m2 położony w Częstochowie w dzielnicy Podjasnogórska z Ogrodem. Możliwość wynajęcia piętra domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Opole

Gosławice,Opole(Rozmierka + 28 km)

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu komfortowego, funkcjonalnego, nowego domu w Opolu. Budynek ma ponad 85 m2 powierzchni mieszkalnej plus taras, ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł110 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Do wynajęcia dom dla firm/ pracowników. Oferujemy do wynajmu piętro domu położone w Dąbrowie Górniczej- ząbkowice. Powierzchnia 110 m2. do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Długa

Częstochowa,śląskie

7 000 zł220 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Wynajmę przestronny dom zlokalizowany na Wierzchowisku, w pełni przygotowany do zamieszkania. Nieruchomość usytuowana jest na atrakcyjnej, regularnej działce o powierzchni 1 940 m i.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł135 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Marzysz o komfortowym domu w spokojnej okolicy, który jednocześnie zapewnia wygodny dostęp do miejskich udogodnień? Mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję - przestronny, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Krokusów

Pyskowice(Rozmierka + 32 km)

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:550 m²

Idealny dom | 50| ogród garaż spokojna okolica Do wynajęcia piękny, całkowicie odnowiony dom o powierzchni 100 m -góra domu jest wynajeta! położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Fiołkowa

Łabędy,Gliwice(Rozmierka + 41 km)

3 300 zł100 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz? Domu, w którym poranna kawa smakuje lepiej, a dzieci lub pies mają przestrzeń do swobodnej zabawy? Na wynajem piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Rozmierka

Rozmierka,opolskie

2 000 zł230 m² 8,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny. Na pierwszym piętrze 230 metrów powierzchni użytkowej która zostanie podzielona zgodnie z życzeniem wynajmujących. Całe koszta remontu są po mojej stronie. Osoba która.

Zamknij
+0 km